Novinka! Zásilky expedujeme i na Slovensko.

YOU & OIL KI Emoční vyčerpání 5 ml

Neohodnoceno
288 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

100% přírodní bioaktivní směs esenciálních olejů podporuje znovu nastartovat motivaci, energii a chuť do práce a života. Pro dospělé a děti od 6 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bioaktivní směs esenciálních olejů pomáhá při emočním vyčerpání, tlaku, nedostatku energie. Podporuje znovu nastartovat motivaci, energii a chuť do práce a života. Elixír je vzácnou směsí éterických olejů z kůry skořice, hořkého pomeranče a levandule napuštěných do sladkého mandlového oleje.

Směsi éterických olejů You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Směsi jsou synergické, kdy se jejich účinky vzájemně doplňují a posilují. Přírodní éterické oleje jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Věda již prokázala schopnost esenciálních olejů neutralizovat hrozby, jako jsou viry, bakterie, houby. Na rozdíl od většiny chemických léků, vhodně používané esenciální oleje působí subtilně a udržují citlivý imunitní systém v rovnováze.

Vhodné pro dospělé a děti od 6 let.

Klíčové vlastnosti:

  • podporuje znovu nastartovat motivaci, energii a chuť do práce a života
  • vůně skořicové kůry díky vysokému obsahu kafru uklidňuje nervy, poskytuje úlevu od depresivních myšlenek a uvolnění
  • éterický olej levandule má uklidňující, sedativní účinek, léčí bolest a úzkost a zároveň vyvolává spánek
  • esenciální olej hořký pomeranč pozitivně ovlivňuje nervový systém
  • heřmánek římský uvolňuje a zklidňuje podráždění
  • použití jemnou masáží na pulsní body
  • bioaktivní složení
  • 100 % přírodní

Doporučené použití:

Jemně vmasírujte 2 kapky do noh a / nebo solární plexus 3x denně. Vyhněte se přímému slunečnímu záření nebo UV záření po dobu až 12 hodin po použití.

Složení: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond Oil),Cinnamomum Camphora Leaf Oil (Ho Wood E.O.),Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig Oil (Petitgrain E.O.) Lavandula Angustifolia Oil (True Lavender E.O.),Citral,Coumarin,Geraniol,Limonene,Linalool

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

Aromaterapie You & Oil působí přes pulsní body.

You & Oil využívá účinky esenciálních olejů prostřednictvím kůže, resp. pulsních bodů. Kůže je největším smyslovým orgánem, kterým můžeme vysílat signály např. imunitnímu systému. Každý pulsní bod označuje specifický shluk krevních cév, které právě používají účinné látky You& Oil k šíření účinků. Esenciální oleje urychlují přístup kyslíku k tělním buňkám, což také zlepšuje metabolismus a regenerační procesy. Bioaktivní směsi esenciálních olejů You & Oil jsou vytvořeny pro léčení různých zdravotních obtíží nebo zvládání emočních problémů.

Koncentrovaná síla produktů You & Oil již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje.

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

You & Oil využívá aromaterapii jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
ŽIVOT Instagram zdravablondyna NA INSTAGRAMU
Zdravá žena
Zdravá žena
Ženské tělo se s věkem mění, stejně tak jeho potřeby. Buďte stále svěží a fit.
Přejít do kategorie
Těhotenství
Těhotenství
Podpořte své tělo živinami, které jsou nezbytné pro ochranu vás i miminka.
Přejít do kategorie
Dětská výživa
Dětská výživa
Živiny, které dětem nejčastěji chybí a které z běžné stravy jen obtížně získáte.
Přejít do kategorie
Přidejte se k nám!
Naší komunitu žen, maminek, tatínků (pár jich tu máme!) si hýčkáme.
Díky newsletterům budete s předstihem vědět o všech akcích, slevách, novinkách i předprodejích. Některé nákupní bonusy zasíláme pouze našim odběratelům! Každý měsíc se navíc bude automaticky účastnit slosování o dárkový poukaz.