Novinka! Zásilky expedujeme i na Slovensko.

Poradenství

3 položek celkem
darkovy poukaz
od 500 Kč

Dárkový poukaz jako skvělý dárek.

1169/500
ja mama
Tip
Já máma
Skladem
1 000 Kč

Mateřství je úžasným darem a požehnáním. Mohou však nastat období, kdy to budete cítit jinak.

357
vyziva deti
Tip
1 000 Kč

Je pro vás stravování vašich dětí komfortní zónou života, nebo jde spíš o stresující oblast plnou nejistot, obav a každodenního boje?

351

Tím, že jsem začala svůj život sdílet na blogu, vznikla poptávka po informacích v oblasti doplňků stravy, v přístupu k výživě dětí a též přístupu k mateřství na ještě osobnější úrovni, než jsou jen články. Proto jsem začala poskytovat osobní konzultace ženám, většinou maminkám, které ve zmíněných oblastech chtěly nalézt nejen radu, ale i ujištění a podporu.

Konzultacemi, ať už jde o jakoukoli zmíněnou problematiku, se prolíná téma inspirace, vnitřní harmonie a uklidnění. Nejde o žádné dogmatické předávání neprůstřelných rad "jak na děti". Ať už se jedná o stravování dětí nebo jiné mateřské záležitosti, vždy vycházím z individuálního nastavení. Věřím, že jedině tak může člověk dosáhnout dlouhodobé spokojenosti ve výživě i v rodinném životě.

Také poskytuji konzultace pro výživové poradce, kteří si potřebují ujasnit svá doporučení v oblasti dětské výživy právě z toho praktického hlediska, s vhledem do reálného mateřského života. V rámci těchto konzultací vznikla i dlouholetá spolupráce s Jakubem Přibylem, kterého osobně považuji za jednoho z nejerudovanějších poradců pro výživu dětí u nás v České republice.

ŽIVOT Instagram zdravablondyna NA INSTAGRAMU
Zdravá žena
Zdravá žena
Ženské tělo se s věkem mění, stejně tak jeho potřeby. Buďte stále svěží a fit.
Přejít do kategorie
Těhotenství
Těhotenství
Podpořte své tělo živinami, které jsou nezbytné pro ochranu vás i miminka.
Přejít do kategorie
Dětská výživa
Dětská výživa
Živiny, které dětem nejčastěji chybí a které z běžné stravy jen obtížně získáte.
Přejít do kategorie
Čerstvé novinky na váš mail
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.