Novinka! Zásilky expedujeme i na Slovensko.

Konzultace - přístup k výživě dětí

Neohodnoceno
1 000 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Je pro vás stravování vašich dětí komfortní zónou, nebo jde spíš o stresující oblast plnou nejistot, obav a každodenního boje?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do dětského talíře a posléze apetitu promlouvá mnohem více aspektů než jen samotná strava. Proto primárně neřeším jídelníček jako takový, byť je to téma, které je mi blízké a které můžeme nakousnout. Pokud se nebude jednat o závažné zdravotní problémy, tak jistě dokážu poradit.

Někdy se stává, že čím více informací o výživě máme, tím více se dostáváme pod tlak a do stresu. Což se velmi snadno přenáší i na děti. Mají pak tenhle emoční guláš doslova ve svých vlastních talířích. Což nám samozřejmě následně vracejí. Každé dítě má svůj jedinečný způsob (zpravidla si nacházejí ten, který nás vnitřně dráždí nejvíce). Některé děti nemají apetit, některé jsou vybíravé, některé se přejídají. Cílem je hodit zpátečku a vycouvat z toho začarovaného kruhu. Jídlo si užívat a čas strávený u plotny a u stolu nevnímat jako ztracený.

Problémy mohou pramenit také z ne zrovna ideálně nastaveného jídelníčku. V tomto případě většinou s rostoucím věkem dětí, rostou i průšvihy ve stravě. Často zapomínáme, že těmi vzory jsme my jakožto rodiče a ve stravě to platí dvojnásob. 

Cílem je najít harmonii a soulad mezi tím, jak by to mělo být a jak to dovoluje povaha vašeho života. Podívat se na celou problematiku komplexně a vytvořit novou cestu, po které se bude pohodlně kráčet celé vaší rodině.

Po objednání této konzultace Vám pošlu krátký dotazník k vyplnění, kde můžete nastínit, jakému tématu byste se rády věnovaly. Místo a čas setkání si upřesníme podle aktuálních možností. Konzultace probíhají v Praze a v Liberci. Délka konzultace je 1 hodina.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
ŽIVOT Instagram zdravablondyna NA INSTAGRAMU
Zdravá žena
Zdravá žena
Ženské tělo se s věkem mění, stejně tak jeho potřeby. Buďte stále svěží a fit.
Přejít do kategorie
Těhotenství
Těhotenství
Podpořte své tělo živinami, které jsou nezbytné pro ochranu vás i miminka.
Přejít do kategorie
Dětská výživa
Dětská výživa
Živiny, které dětem nejčastěji chybí a které z běžné stravy jen obtížně získáte.
Přejít do kategorie
Přidejte se k nám!
Naší komunitu žen, maminek, tatínků (pár jich tu máme!) si hýčkáme.
Díky newsletterům budete s předstihem vědět o všech akcích, slevách, novinkách i předprodejích. Některé nákupní bonusy zasíláme pouze našim odběratelům! Každý měsíc se navíc bude automaticky účastnit slosování o dárkový poukaz.