Novinka! Zásilky expedujeme i na Slovensko.

Vitamín D3 + K2, 1000 IU D3 / 25µg K2-MK7, 1000 kapek

Bestseller
Neohodnoceno
Značka: Trime
999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Konečně čistá kombinace vitamínu D3 a K2 v kapkách. Oba vitamíny jsou v ideálních formách, tedy D3 cholekarciferol a K2 MK-7 - vyznačují se vysokou biodostupností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín D3 + K2, 1000 IU D3 / 25µg K2-MK7, 1000 kapek

  • Vitamín D3 čistě rostlinného původu,extrakt z Algae.
  • Vitamín K2 MK7 získaný patentovanou metodou přírodní fermentace (>99% all-trans).
  • 100% přírodní produkt. Bez GMO, bez lepku, želatiny, karagenanu, bez použití pesticidů.
  • Rozmícháno v MCT oleji.
  • 2 kapky = 1000 IU (25ug) vitamínu D3 & 25 mcg vitamínu K2 MK-7.

Vitamín D3 a K2 se v řadě funkcí v organismu doplňují, dohromady tedy tvoří maximálně účinnou a silnou kombinaci. Při dlouhodobé suplementaci vitamínu D3 je potřeba adekvátně navýšit také příjem vitamínu K2. Vitamín D pomáhá k maximálnímu vstřebání vápníku ze stravy a vitamín K2 zajistí jeho správnou distribuci do kostí a zubů. Vitamín D3 a K2 zkrátka tvoří neodlučitelný pár, zejména pak v prevenci osteoporózy a kardiovaskulárních obtíží.

Benefity

  • Zdravé kosti
  • Funkce srdce a cév
  • Podpora imunitního systému
  • Podpora správného dělení buněk

Ingredience

Vitamín K2 (MK-7)
Hlavní funkcí vitamínu K2 je chránit naše kosti a cévy, zamezuje zbytečnému odumírání buněk. Náš přírodní vitamin K2 v bioaktivní formě je získáván patentovaným biofermentačním procesem, bez použití nebezpečných rozpouštědel a jiných chemikálií. Díky 99% obsahu all-trans konfigurace, můžeme zaručit vysokou čistotu produktu a nejvyšší možnou biologickou dostupnost.

Vitamín D3 (cholecalciferol)
Vitamín D je pro naše zdraví esenciální. Přispívá ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu, čímž ovlivňuje zdraví kostí a zubů. Významně přispívá k normální činnosti svalů a podporuje funkci imunitního systému. Náš produkt obsahuje pro tělo velmi dobře využitelnou formu cholekalciferol, získanou z čistě rostlinného zdroje - geneticky nemodifikované řasy Algae. Je vhodný pro vegany i vegetariány a poskytuje tuto důležitou živinu ve formě, kterou naše tělo přirozeně produkuje. Celý výrobní proces je pod maximální kontrolou kvality a čistoty, bez použití pesticidů nebo jiných kontaminujících látek.

Nutriční informace

Dávkování: 2 kapky

Dávek v balení: 500

 

Množství v dávce:                                           % Denní hodnoty

Vitamin K (Menaquinone-7) 25 ug                         33,33%

Vitamin D3 (Cholecalciferol) 25 ug/1000 IU           500%

 

Složení: MCT olej, Vitamín K2 (Menaquinone-7), Vitamín D3 (Cholecalciferol)

 

Proč je tak důležité udržovat optimální hladinu vitamínu K2 a D3 v těle?
Oba nutrienty pracují synergicky a jejich funkce se doplňují. Významně přispívají k normálnímu zdraví kostí a zubů a podporují funkci kardiovaskulárního systému. Zatímco vitamín D3 umožňuje vstřebávání vápníku z trávicího traktu, vitamín K2 je klíčovým nutrientem ovlivňujícím distribuci vápníku v organismu. Jednak umožňuje ukládání vápníku do tvrdých tkání a současně zabraňuje kalcifikaci měkkých tkání, jako jsou cévy.

Měl bych přípravek užívat během celého roku?
V letních měsících bychom měli vitamin D získávat přirozeně díky slunečnímu záření, v zimě doplňovat z potravinových zdrojů. Obvyklá strava však preventivní doporučení nesplňuje a je tedy vhodné zajistit si dostatečný přísun z doplňků stravy. Většina odborníků doporučuje užívat vitamín D v základní dávce 1000 IU celoročně. V případě, že doplňuji vitamín D, je žádoucí podpořit suplementaci také optimálním množství vitamínu K2. Tato směs je pak ideálním doplňkem stravy, neboť obsahuje oba nutrienty v optimálním poměru.

Lze se vitamínem D předávkovat?
Vitamín D patří mezi vitamíny rozpustné v tucích (stejně jako A, E) a ukládá se do tukové tkáně. Při dlouhodobém užívání nadměrných dávek může vést k ukládání v organismu a projevu toxicity. Naše dávkování je bezpečné, zdaleka nedosahuje množství, kterým je možné se předávkovat.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
ŽIVOT Instagram zdravablondyna NA INSTAGRAMU
Zdravá žena
Zdravá žena
Ženské tělo se s věkem mění, stejně tak jeho potřeby. Buďte stále svěží a fit.
Přejít do kategorie
Těhotenství
Těhotenství
Podpořte své tělo živinami, které jsou nezbytné pro ochranu vás i miminka.
Přejít do kategorie
Dětská výživa
Dětská výživa
Živiny, které dětem nejčastěji chybí a které z běžné stravy jen obtížně získáte.
Přejít do kategorie
Přidejte se k nám!
Naší komunitu žen, maminek, tatínků (pár jich tu máme!) si hýčkáme.
Díky newsletterům budete s předstihem vědět o všech akcích, slevách, novinkách i předprodejích. Některé nákupní bonusy zasíláme pouze našim odběratelům! Každý měsíc se navíc bude automaticky účastnit slosování o dárkový poukaz.