Novinka! Zásilky expedujeme i na Slovensko.

Co v obchodě najdete

Vybrala jsem pro Vás top 100 výrobků, pod které se podepisuji! Produkty od výrobců s transparentní výrobou a čistou filozofií, se kterými mám dlouhodobou zkušenost. Kritéria pro výběr produktů do tohoto e-shopu jsou stejně nekompromisní, jako když vybírám produkty při osobním nákupu pro mou rodinu!

Z témat, kterým se věnuji, jsem vytvořila kategorie i tady na e-shopu. Příprava na těhotenství, těhotenství, kojení, výživa dětí, zdravé potraviny a nakonec i pomocná ruka v podobě osobních konzultací.

Produkty, které každé ženě a mamince poskytnou podporu v nejrůznějších etapách života. Od období problematické pleti a první menstruace po menopauzu a vitalitu v každém věku. Zaměřila jsem se na doplňky stravy, potraviny a superpotraviny.

Vybrala jsem produkty, s kterými mám dlouhodobou osobní zkušenost, některé sama užívám, z některých vařím a některými obohacuji Olíčkův jídelníček a to už od prvních příkrmů. V e-shopu najdete jen ověřené produkty, které poskytují skutečné benefity a které rozhodně stojí za investici.

ŽIVOT Instagram zdravablondyna NA INSTAGRAMU
Zdravá žena
Zdravá žena
Ženské tělo se s věkem mění, stejně tak jeho potřeby. Buďte stále svěží a fit.
Přejít do kategorie
Těhotenství
Těhotenství
Podpořte své tělo živinami, které jsou nezbytné pro ochranu vás i miminka.
Přejít do kategorie
Dětská výživa
Dětská výživa
Živiny, které dětem nejčastěji chybí a které z běžné stravy jen obtížně získáte.
Přejít do kategorie
Přidejte se k nám!
Naší komunitu žen, maminek, tatínků (pár jich tu máme!) si hýčkáme.
Díky newsletterům budete s předstihem vědět o všech akcích, slevách, novinkách i předprodejích. Některé nákupní bonusy zasíláme pouze našim odběratelům! Každý měsíc se navíc bude automaticky účastnit slosování o dárkový poukaz.