Novinka! Zásilky expedujeme i na Slovensko.

Co v obchodě najdete

Vybrala jsem pro Vás top 100 výrobků, pod které se podepisuji! Produkty od výrobců s transparentní výrobou a čistou filozofií, se kterými mám dlouhodobou zkušenost. Kritéria pro výběr produktů do tohoto e-shopu jsou stejně nekompromisní, jako když vybírám produkty při osobním nákupu pro mou rodinu!

Z témat, kterým se věnuji, jsem vytvořila kategorie i tady na e-shopu. Příprava na těhotenství, těhotenství, kojení, výživa dětí, zdravé potraviny a nakonec i pomocná ruka v podobě osobních konzultací.

Produkty, které každé ženě a mamince poskytnou podporu v nejrůznějších etapách života. Od období problematické pleti a první menstruace po menopauzu a vitalitu v každém věku. Zaměřila jsem se na doplňky stravy, potraviny a superpotraviny.

Vybrala jsem produkty, s kterými mám dlouhodobou osobní zkušenost, některé sama užívám, z některých vařím a některými obohacuji Olíčkův jídelníček a to už od prvních příkrmů. V e-shopu najdete jen ověřené produkty, které poskytují skutečné benefity a které rozhodně stojí za investici.

ŽIVOT Instagram zdravablondyna NA INSTAGRAMU
Zdravá žena
Zdravá žena
Ženské tělo se s věkem mění, stejně tak jeho potřeby. Buďte stále svěží a fit.
Přejít do kategorie
Těhotenství
Těhotenství
Podpořte své tělo živinami, které jsou nezbytné pro ochranu vás i miminka.
Přejít do kategorie
Dětská výživa
Dětská výživa
Živiny, které dětem nejčastěji chybí a které z běžné stravy jen obtížně získáte.
Přejít do kategorie
Čerstvé novinky na váš mail
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení