Novinka! Zásilky expedujeme i na Slovensko.

YOU & OIL KI Přírodní repelent proti hmyzu 5 ml

Neohodnoceno
268 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

100 % přírodní a účinná bioaktivní směs esenciálních olejů jako citronela, eukalyptus, pelargonie a levandule, která účinně odpuzuje komáry i jiný hmyz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

YOU & OIL KI Přírodní repelnt proti hmyzu 5 ml

Použitá citronela jávská Cymbopogon winterianus je aromatická travina s vůní podobnou meduňce. Citronela má bylinné, citrusové a svěží aroma. Hlavní složky jávské citronely jsou citronelal, geraniol, geranylacetát a limonen. Citronella se velmi často používá v repelentech i svíčkách neboť účinně odpuzuje hmyz.

Vhodné pro:

normální pokožka, citlivá pokožka, pro děti od 3 let

Klíčové vlastnosti:

  • esenciální olej citronella má antiseptické, antibakteriální a protiparazitické účinky

  • esenciální olej, levandule a pelargonie mají skvělé odpuzující účinky proti hmyzu

  • aplikace přímo na pokožku 

  • 100 % čisté přírodní složení

Doporučené použití: naneste na exponované plochy pokožky každé 3-4 hodiny.

Vhodné pro děti do 3 let. 

Složení: Cympogon Winterianus Herb Oil,Eucalytus Citriodora Oil,Lavandula Angustifolia Oil,Pelargonium Gaveolensis Oil,Limonene *,Linalool *,Geraniol *,Citral *,Farnesol *,Eugenol *,Citronellol *,Coumarin *. *z přírodních éterických olejů

Kosmetika You & Oil je bioaktivní.

Kosmetika je vytvořená tak, aby naslouchala potřebám těla. Obsahuje bioaktivní rostlinné látky, které na základě vědeckých poznatků spolupracují a pomáhají nastavit rovnováhu v oblasti zdraví i duševní pohody. Každá složka je pečlivě vybrána a společně s ostatními vytváří synergický efekt při řešení zdravotního nebo psychického problému.

Aromaterapie You & Oil působí přes pulsní body.

You & Oil využívá účinky esencálních olejů prostřednictvím kůže, resp. pulsních bodů. Kůže je největším smyslovým orgánem, kterým můžeme vysílat signály např. imunitnímu systému. Každý pulsní bod označuje specifický shluk krevních cév, které právě používají účinné látky You& Oil k šíření účinků. Esenciální oleje urychlují přístup kyslíku k tělním buňkám, což také zlepšuje metabolismus a regenerační procesy. Bioaktivní směsi esenciálních olejů You & Oil jsou vytvořeny pro léčení různých zdravotních obtíží nebo zvládání emočních problémů.

Koncentrovaná síla již v jedné kapce.

Směsi You & Oil jsou vytvořené odborníky na aromaterapii. Jsou synergické, jedna složka posiluje účinky druhé složky. Proto jsou směsi mnohem účinnější než jednoduché éterické oleje. 

Přírodní éterické oleje You & Oil jsou výjimečně penetrační a aktivní farmakologické látky, takže i ta nejmenší kapka esenciálního oleje může být velmi silná a cenná. Cílem je vždy vytvořit produkt, který má koncentrovanou sílu již v jedné kapce.

Aromaterapie jako alternativní druh medicíny.

You & Oil vnímá aromaterapii jako z oblíbených druhů alternativní medicíny, která nás navrací zpět k přírodě. Aromaterapie využívá nenahraditelného bohatství přírody pro léčbu pomocí vůní. Aromaterapie samozřejmě také úzce souvisí s osobností, s jejími záměry, charakterem a dokonce i myšlenkami. Esenciální oleje mohou příznivě ovlivnit naše intelektuální a emocionální stavy, které nás provází v období nemocí či nepříjemných stavech. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
ŽIVOT Instagram zdravablondyna NA INSTAGRAMU
Zdravá žena
Zdravá žena
Ženské tělo se s věkem mění, stejně tak jeho potřeby. Buďte stále svěží a fit.
Přejít do kategorie
Těhotenství
Těhotenství
Podpořte své tělo živinami, které jsou nezbytné pro ochranu vás i miminka.
Přejít do kategorie
Dětská výživa
Dětská výživa
Živiny, které dětem nejčastěji chybí a které z běžné stravy jen obtížně získáte.
Přejít do kategorie
Přidejte se k nám!
Naší komunitu žen, maminek, tatínků (pár jich tu máme!) si hýčkáme.
Díky newsletterům budete s předstihem vědět o všech akcích, slevách, novinkách i předprodejích. Některé nákupní bonusy zasíláme pouze našim odběratelům! Každý měsíc se navíc bude automaticky účastnit slosování o dárkový poukaz.