Novinka! Zásilky expedujeme i na Slovensko.

Nikol Ch., Praha

Když jsem poprvé napsala Míše dotaz ohledně vitamínů, nebyla jsem zrovna šťastnou mámou. Hodně strachu, nejistoty a málo podpory. Míša mi nabídla pomocnou ruku i v tomhle ohledu a já jsem díky tomu mohla objevit své nové já. Mít někoho, kdo vás vyslechne, pochopí a nesoudí, to je zkrátka vzácnost. Nebylo pro mě snadné si přiznat, že nezvládám to, co jsem si myslela, že přijde samo. Ale říct to "cizímu" člověku pro mě bylo mnohem snazší než se svěřovat svým kamarádkám. V konečném důsledku i přínosnější, protože v přátelství se člověk občas bojí upřímnosti, aby neublížil, natož když vidí ztrhanou matku :)

Před mateřskou jsem pracovala na vysoké pozici a byla jsem zvyklá se nemýlit a vše zvládat na 1200%. A najednou jsem měla v náruči dítě a nevěděla, co dělat, co si myslet. Teď můžu upřímně říct, že jsem velmi šťastná, práce mi občas chybí, ale rozhodně bych neměnila za mateřskou. Fyzicky i psychicky se cítím skvěle, občas až euforicky. Ještě jednou Ti velmi děkuji, Míšo!

(Z důvodu zachování soukromí je fotografie je ilustrativní.)

ŽIVOT Instagram zdravablondyna NA INSTAGRAMU
Zdravá žena
Zdravá žena
Ženské tělo se s věkem mění, stejně tak jeho potřeby. Buďte stále svěží a fit.
Přejít do kategorie
Těhotenství
Těhotenství
Podpořte své tělo živinami, které jsou nezbytné pro ochranu vás i miminka.
Přejít do kategorie
Dětská výživa
Dětská výživa
Živiny, které dětem nejčastěji chybí a které z běžné stravy jen obtížně získáte.
Přejít do kategorie
Přidejte se k nám!
Naší komunitu žen, maminek, tatínků (pár jich tu máme!) si hýčkáme.
Díky newsletterům budete s předstihem vědět o všech akcích, slevách, novinkách i předprodejích. Některé nákupní bonusy zasíláme pouze našim odběratelům! Každý měsíc se navíc bude automaticky účastnit slosování o dárkový poukaz.