Novinka! Zásilky expedujeme i na Slovensko.

Sůl, koření, ochucovadla

2 položek celkem
Himalájská sůl hrubá 1kg sáček
Novinka
150 Kč

Himalájská sůl poskytuje skvělou chuť, ale také množství minerálů a stopových prvků, které jí dodávají celou řadu pozitivních vlastností.

10749
Himalájská sůl jemná 500g sáček
Novinka
99 Kč

Jemně mletá himalájská sůl, která má nejen skvělou chuť a kulinární využití, ale také obsahuje množství minerálů a stopových prvků, které jí dodávají celou řadu pozitivních...

10743

Růžová himalájská sůl je skvělou alternativou ke klasické rafinované bílé. Možná Vám bude připadat, že solí méně, pravdou ale je, že prostě chutná jinak, dle mě mnohem lépe.


Maminky se často bojí solit pokrmy svým malým dětem. Snad aby své dítko chuťově nerozmazlily nebo protože si myslí, že malým dětem sůl zdravotně škodí. Fakta ale říkají, že kvalitní nerafinovaná sůl není nepřítel. Naopak! Sůl má hned několik důležitých poslání. Pro příklad, pokud je sůl u miminek nebo dětí nedostatkovým zbožím, může docházet k problémům v neurologickém vývoji. Sůl totiž aktivuje gliové buňky, ty se podílejí na přenosu signálu v nervové soustavě. Takže vůbec nepřeháním, když řeknu, že sůl hraje důležitou roli ve vývoji mozku kojence! A to není jediný benefit. Sůl nad zlato, ale stačí jen špetka. Já jsem Olíčkovi první příkrmy lehounce dosolovala zmíněnou růžovou himalájkou solí. Vždy čerstvě namletou.

ŽIVOT Instagram zdravablondyna NA INSTAGRAMU
Zdravá žena
Zdravá žena
Ženské tělo se s věkem mění, stejně tak jeho potřeby. Buďte stále svěží a fit.
Přejít do kategorie
Těhotenství
Těhotenství
Podpořte své tělo živinami, které jsou nezbytné pro ochranu vás i miminka.
Přejít do kategorie
Dětská výživa
Dětská výživa
Živiny, které dětem nejčastěji chybí a které z běžné stravy jen obtížně získáte.
Přejít do kategorie
Čerstvé novinky na váš mail
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.