Novinka! Zásilky expedujeme i na Slovensko.

Kdo je Zdravá blondýna

Vítejte!

Jsem Míša, jsem blondýna a "healthy lifestyle" neboli zdravý životní styl miluji, takže proto Zdravá blondýna. Miluji býti maminkou a zároveň nepřestávám být ženou. Miluji psaní, pohyb, dřinu i péči o svou duši. Čím více se nořím do těchto sfér, tím více se to odráží i v mém pracovním světě.

Cesta je cíl.

Nejdřív jsem založila blog, díky němu přirozeně vykrystalizovalo privátní poradenství a teď? Teď mohu s totálním nadšením říct, že je tu i e-shop!

Začala jsem psát už v těhotenství, byly to články o mně jako mámě, mateřství, vztazích, o mém synovi. Postupně jsem psala víc a víc, ale základ zůstal neměnný. Je to zdraví. Na těle i na duši. Věřím, že informace, které mohu díky skvělým lidem kolem sebe znát, stojí za předání dál. Mám průvodce, díky kterým se mohu vzdělávat a posouvat v oblasti duševního i fyzického zdraví na vysoké úrovni, ale zároveň s nadhledem a pokorou k životu.

Blogem zdravablondyna.cz a vlastně i tímto e-shopem se line myšlenka, že mateřství a zdravý životní styl jsou pojmy, které mohou být v symbióze. Zdravý životní styl není jen o cvičení nebo o tom, že by se mělo ráno snídat. Souvisí s tím, jak se cítíme fyzicky i duševně. Ve zdravém těle, zdravý duch. Úžasné je, že když uzdravíme jedno, začne se uzdravovat i druhé. Když uzdravíme sebe, uzdravíme i své děti. Víte, nejsem zrovna esoterik, mám ráda fakta a racionální svět mi je blízký. Na druhou stranu souvislosti mezi duševním a fyzickým zdravím, jak u nás, tak u dětí vnímám velmi silně a v rámci poradenství s nimi často pracuji.

Mým cílem není dogmaticky předávat ty jediné správné návody na dětské jídelníčky nebo prodávat super zázračné pilulky na hubnutí. Naopak! Naše individualita a možnost vlastní volby, je jedním z největších darů, které máme. Proto předávám inspiraci, zveřejňuji ověřené informace a sdílím náš příběh. Věřím, že je to mnohem víc, než univerzální jídelníček ze šuplíku.

Z témat, kterým se věnuji, jsem vytvořila kategorie i tady na e-shopu. Příprava na těhotenství, těhotenství, kojení, výživa dětí, zdravé potraviny a nakonec i pomocná ruka v podobě osobních konzultací. Celkem zde najdete 100 produktů, které každé ženě a mamince poskytnou podporu v nejrůznějších etapách života. Od období pubertálních pupínků a první menstruace po menopauzu a vitalitu v každém věku. Zaměřila jsem se na doplňky stravy, potraviny a superpotraviny. Vybrala jsem produkty, s kterými mám dlouhodobou osobní zkušenost, některé sama užívám, z některých vařím a některými obohacuji Olíčkův jídelníček a to už od prvních příkrmů. V e-shopu najdete jen ověřené kousky od renomovaných výrobců s čistou filozofií. Zkrátka produkty, které stojí za investici a které poskytují skutečné benefity.

Těším se na tuhle novou osobně-pracovní etapu mého života a děkuji, že jste tu se mnou, že ji s vámi mohu sdílet!

Míša

ŽIVOT Instagram zdravablondyna NA INSTAGRAMU
Zdravá žena
Zdravá žena
Ženské tělo se s věkem mění, stejně tak jeho potřeby. Buďte stále svěží a fit.
Přejít do kategorie
Těhotenství
Těhotenství
Podpořte své tělo živinami, které jsou nezbytné pro ochranu vás i miminka.
Přejít do kategorie
Dětská výživa
Dětská výživa
Živiny, které dětem nejčastěji chybí a které z běžné stravy jen obtížně získáte.
Přejít do kategorie
Přidejte se k nám!
Naší komunitu žen, maminek, tatínků (pár jich tu máme!) si hýčkáme.
Díky newsletterům budete s předstihem vědět o všech akcích, slevách, novinkách i předprodejích. Některé nákupní bonusy zasíláme pouze našim odběratelům! Každý měsíc se navíc bude automaticky účastnit slosování o dárkový poukaz.