Novinka! Zásilky expedujeme i na Slovensko.

Kdo je Zdravá blondýna

Vítejte!

Jsem Míša, jsem blondýna a "healthy lifestyle" neboli zdravý životní styl miluji, takže proto Zdravá blondýna. Miluji býti maminkou a zároveň nepřestávám být ženou. Miluji psaní, pohyb, dřinu i péči o svou duši. Čím více se nořím do těchto sfér, tím více se to odráží i v mém pracovním světě.

Cesta je cíl.

Nejdřív jsem založila blog, díky němu přirozeně vykrystalizovalo privátní poradenství a teď? Teď mohu s totálním nadšením říct, že je tu i e-shop!

Začala jsem psát už v těhotenství, byly to články o mně jako mámě, mateřství, vztazích, o mém synovi. Postupně jsem psala víc a víc, ale základ zůstal neměnný. Je to zdraví. Na těle i na duši. Věřím, že informace, které mohu díky skvělým lidem kolem sebe znát, stojí za předání dál. Mám průvodce, díky kterým se mohu vzdělávat a posouvat v oblasti duševního i fyzického zdraví na vysoké úrovni, ale zároveň s nadhledem a pokorou k životu.

Blogem zdravablondyna.cz a vlastně i tímto e-shopem se line myšlenka, že mateřství a zdravý životní styl jsou pojmy, které mohou být v symbióze. Zdravý životní styl není jen o cvičení nebo o tom, že by se mělo ráno snídat. Souvisí s tím, jak se cítíme fyzicky i duševně. Ve zdravém těle, zdravý duch. Úžasné je, že když uzdravíme jedno, začne se uzdravovat i druhé. Když uzdravíme sebe, uzdravíme i své děti. Víte, nejsem zrovna esoterik, mám ráda fakta a racionální svět mi je blízký. Na druhou stranu souvislosti mezi duševním a fyzickým zdravím, jak u nás, tak u dětí vnímám velmi silně a v rámci poradenství s nimi často pracuji.

Mým cílem není dogmaticky předávat ty jediné správné návody na dětské jídelníčky nebo prodávat super zázračné pilulky na hubnutí. Naopak! Naše individualita a možnost vlastní volby, je jedním z největších darů, které máme. Proto předávám inspiraci, zveřejňuji ověřené informace a sdílím náš příběh. Věřím, že je to mnohem víc, než univerzální jídelníček ze šuplíku.

Z témat, kterým se věnuji, jsem vytvořila kategorie i tady na e-shopu. Příprava na těhotenství, těhotenství, kojení, výživa dětí, zdravé potraviny a nakonec i pomocná ruka v podobě osobních konzultací. Celkem zde najdete 100 produktů, které každé ženě a mamince poskytnou podporu v nejrůznějších etapách života. Od období pubertálních pupínků a první menstruace po menopauzu a vitalitu v každém věku. Zaměřila jsem se na doplňky stravy, potraviny a superpotraviny. Vybrala jsem produkty, s kterými mám dlouhodobou osobní zkušenost, některé sama užívám, z některých vařím a některými obohacuji Olíčkův jídelníček a to už od prvních příkrmů. V e-shopu najdete jen ověřené kousky od renomovaných výrobců s čistou filozofií. Zkrátka produkty, které stojí za investici a které poskytují skutečné benefity.

Těším se na tuhle novou osobně-pracovní etapu mého života a děkuji, že jste tu se mnou, že ji s vámi mohu sdílet!

Míša

ŽIVOT Instagram zdravablondyna NA INSTAGRAMU
Zdravá žena
Zdravá žena
Ženské tělo se s věkem mění, stejně tak jeho potřeby. Buďte stále svěží a fit.
Přejít do kategorie
Těhotenství
Těhotenství
Podpořte své tělo živinami, které jsou nezbytné pro ochranu vás i miminka.
Přejít do kategorie
Dětská výživa
Dětská výživa
Živiny, které dětem nejčastěji chybí a které z běžné stravy jen obtížně získáte.
Přejít do kategorie
Čerstvé novinky na váš mail
Můžete se kdykoliv odhlásit. Newsletter zasíláme 1x za 14 dní.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení